Köszöntünk minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

GRATULÁLUNK!

Gratulálunk kortárstáncos tanulóinknak, akik a Magyar Látványtánc Szövetség Őszi Országos bajnokságán 2 csoporttal egy-egy I. helyezést értek el.

Az alapfok 3-4. osztályosok "Sunny" c. koreográfiája és
az alapfok 6. továbbképző 1. osztályosok "Magnetic" c. koreográfiája nagy sikert aratva a legjobbnak bizonyult.

Mindkét csoport felkészítő tanára Boldog Mónika.

Gratulálunk a Bólyai matematika csapatversenyen, körzeti fordulóban első helyezést elért tanulóinknak: Csák Mátyásnak, Boros Máténak, Herczeg Márknak, Tóvaj Attilának.

A csapat felkészítő tanára: Szabó Gábor.

2013/2014-es tanév

Országos kompetenciamérés

Honlapunkon a Közzétételi listában megtalálhatják 2003-tól az országos kompetenciamérés eredményeit.
Örömmel vettük tudomásul, hogy tanulóink 2009-ben és 2011-ben az országos átlagnál magasabb eredményeket értek el iskolánkban.

2010/2011-es tanév
"A Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója"

Az Oktatási és Kulturális minisztérium közzétette "A Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója" a címre kiírt pályázat eredményét:
Oláh Gergely Németh László Általános Iskola Göd III.korcsoportban
Szerecz Márton Németh László Általános Iskola Göd II.korcsoportban
Forrás: wwww.okm.gov.hu 2008. május 6.

2007/2008-as tanév