Köszöntünk minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

Gitársaság zenekar 2005-től 2010-ig:

Vezetője volt: Tüske András

• ...

HONLAPUNK

A Gödi Gitársaság 2005-ben alakult, amikor Tüske András elkezdett tanítani a Németh László Általános Iskolában, 2005 őszén a nulláról indultak, de 2006 júniusában már aktívan részt vettek a Balatonfüredi Nemzetközi Gitár Fesztivál-on. Azóta is fellépnek ott minden alkalommal és már kétszer is részesei voltak a "Világ leghosszabb Koncertje" Guiness rekordnak. Rendszeresen fellépnek Gödön és a környező településeken, úgy mint iskolai rendezvényeken. Az együttes tagjai közül már többen is a "profi" gitározást választották életcéljuknak és konziban vagy egyetemen tanulnak. Műsorunkon a reneszánsztól a blues-ig, Vivaldi-tól Charlton-ig szinte minden szerepel.

2011/2012-es tanévtől Szalainé Papp Edit és Kardos Dániel oktatja tanulóinkat.

Honlapunkat a www.gitarsasag.gwd.hu oldalon lehet megtekinteni.

MEGHÍVÓ KONCERTRE

Minden érdeklődőt szeretettel várunk 2009. április 26-án 15 órakor a József Attila Művelődési Házba,
ahol iskolánk gitáregyüttese, a Gödi Gitársaság "Reneszánsztól Santanáig" címmel koncertet ad.

Fellépések a 2008/2009-es tanévben:

• 2008. október 1-én az Idősek Világnapján a BM üdülő színháztermében.
  • 2009. április 26-án 15.00 órai kezdettel a József Attila Művelődési Központban adománygyűjtő koncertet tartanak
  • 2009. május 1-3-án vendégszerepelnek a Debreceni Zeneművészeti Főiskolán
  • 2009. május 4-én Nyíregyházán lépnek fel
  • 2009. május 14-16-án az olaszországi Gorizia városában nemzetközi ifjúsági művészeti versenyen vesznek részt