Köszöntünk minden kedves látogatót iskolánk honlapján!

Kortárstánc

Perdülő táncegyüttes

Vezetője

• Boldog Mónika

A Perdülő táncegyüttes 1995-ben alakult Boldog Mónika tanárnő vezetésével.

Felkészítő tanár: Boldog Mónika

ÉREMTÁBLÁZAT

2011. február 18-19-én Kisvárdán rendezték meg az I. országos és nemzetközi néptánc és világtánc fesztivált. Az együttes elnyerte a "Legeredetibb koreográfia" különdíját, és az I. és II. helyezést, valamint az iskolák közötti pontversenyben a II. helyezést.

2011. március 14-én a Magyar Látványtánc és Sport Szövetség által szervezett budapesti bajnokságon két II. helyezést értek el mozulatművészet kategóriában.

2011. április 10-én a Budakalászon megrendezésre kerülő országos bajnokságon II. és IV. helyezést értek el.

II. Látványtánc Európa - bajnokságot 2011. június 3-5-ig rendezték meg Kaposváron.
Perdülő táncegyüttesünk is bejutott az Európa - bajnokságra, az országos bajnokságon elért II. és IV. helyezésüknek köszönhetően. Az Európa - bajnokságon II. és VI. helyezést értek el.

2011. június 4. Kaposvár - pontozólap

2013. június 4. Budakalász - pontozólap Országos Bajnokság I. hely